O nas

Sieć portali medycznych mediPORTALS.pl należy do Wydawnictwa Lekarskiego PZWL . Ścisła współpraca z Pionem Redakcyjnym Wydawnictwa pozwala na zaoferowanie naszym Klientom i Czytelnikom wysokiej jakości treści medycznych zaprezentowanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi internetowych.

Nasza oferta skierowana jest do firm farmaceutycznych, instytucji i towarzystw medycznych oraz innych podmiotów związanych z rynkiem medycznym.

Jesteśmy Interaktywnym Działem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Budujemy i wdrażamy strategie komunikacji on-line dla naszych Klientów z wykorzystaniem technologii internetowych, jak również tradycyjnych mediów.

Specjalizujemy się w Zarządzaniu Internetowymi Projektami Medycznymi od budowania koncepcji projektu, poprzez kreację, wdrożenie, marketing i opracowanie treści specjalistycznych dla projektu.

Celem projektu mediPORTALS.pl jest stworzenie interaktywnej platformy edukacyjnej rozpoznawalnej przez środowisko medyczne, a także wypracowanie pozycji lidera rynku w zakresie dostarczania przez Internet opiniotwórczej i wiarygodnej informacji medycznej, projektów edukacyjnych i innych e-usług dla lekarzy, studentów medycyny i pozostałych zawodów medycznych.

Co nas wyróżnia?

Wysoki poziom prezentowanych treści.

Z redakcją mediPORTALS.pl współpracują najwybitniejsi lekarze, psycholodzy i dietetycy oraz liderzy opinii, a zaplecze merytoryczne stanowią fachowe publikacje Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.

Kompetencje

Połączenie unikalnych kompetencji agencji interaktywnej specjalizującej się w internetowych projektach medycznych z kompetencjami wydawnictwa.

 

Technologia

Naszym Partnerem Strategicznym w zakresie technologii jest f UV Design z Bydgoszczy – firma będąca autorem systemu Actualizer CMS do zarządzania treścią serwisów www.

Wspólnie z firmą UV Design opracowujemy i wdrażamy medyczne projekty internetowe o charakterze e-commerce i portalowym. Ścisła współpraca pozwoliła nam na osiągniecie efektu synergii w zakresie kompetencji, czego efektem jest tworzenie coraz lepszych rozwiązań internetowych dla naszych Klientów.