leczenieOKOŁOOPERACYJNE.pl – nowy portal specjalistyczny dla lekarzy już w sieci!

leczenieOKOŁOOPERACYJNE.plDrodzy Czytelnicy,

Konieczność całościowej oceny stanu pacjenta, specyfika zabiegów, dostępność zaplecza i uwzględnienie indywidualnych potrzeb chorego to duże wyzwania, które angażują sztaby specjalistów. Są wśród nich chirurdzy różnych specjalności, anestezjolodzy, interniści, rehabilitanci, pielęgniarki, diagności… Wszyscy oni wiedzą, że medycyna okołooperacyjna to nie solowy popis jednego, choćby najwybitniejszego specjalisty, lecz praca zespołowa.

Pragniemy zaprezentować Państwu nowy, specjalistyczny portal leczenieOKOLOOPERACYJNE.pl, który stanowi część sieci mediPORTALS.pl, należącej do Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Chcemy kształtować go w taki sposób, by wychodził naprzeciw potrzebom różnych specjalistów. Aktualne doniesienia, wytyczne, opinie ekspertów, możliwość korzystania z wielu mediNARZĘDZI , możliwość zamieszczania własnych prezentacji, materiały multimedialne – to tylko wybrane atuty nowego portalu leczenieOKOŁOOPERACYJNE.pl. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z doświadczonymi specjalistami, jak i tymi, którzy dopiero zdobywają szlify – lekarzami w trakcie specjalizacji lub stażu podyplomowego.

Liczymy, że portal stanie się platformą edukacyjną i miejscem wymiany doświadczeń, że będzie przyjacielem lekarza, poszukującego rzetelnej wiedzy w przystępnej formie.

Zapraszamy do regularnego korzystania i aktywnego współtworzenia tego innowacyjnego projektu. Wierzymy, że będzie przydatny – tak, byśmy wszyscy mogli wzorowo odgrywać swoją rolę tej interdyscyplinarnej dziedzinie, jaką jest medycyna okołooperacyjna.

 

Dr n. med. Mirosław Kiedrowski

Redaktor Naczelny mediPORTALS.pl

 

Zobacz mediNARZĘDZIA w portalu leczenieOKOŁOOPERACYJNE.pl>>

 

Nasze serwisy www: