Actualizer CMS

Serwisy www, sklepy i aplikacje internetowe – system Actualizer CMS

Aplikacja typu CMS stała się niezbędna jeśli na serio traktujesz swoją aktywność w internecie. Posiadanie narzędzia, które umożliwi modyfikację treści, jest nie tylko ułatwieniem dla Ciebie ale również nam ma umożliwić sprawną pracę przy opiece i rozwoju serwisu www.

Dlaczego ważny jest wybór systemu CMS?

Jest przynajmniej kilka powodów dla których warto wybrać sprawdzone, dobre i kompletne narzędzie. Poniżej zostało poruszonych kilka ważnych aspektów.
System CMS nie powinien ograniczać rozwoju projektu

Ewolucja i rozwój serwisu www jest nieunikniony, warto postawić sobie pytanie czy przyszłe potencjalne zmiany nie wymuszą wymiany systemu na inny, czy w ramach istniejącego rozwiązania można będzie bez przeszkód poszerzyć funkcjonalność o złożony sklep, elementy społecznościowe, forum, zintegrować z innymi systemami? A jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, to z jakimi kosztami i nakładem czasowym będzie się to wiązać? Czy takie rozwiązanie istnieją i są gotowe do wdrożenia czy trzeba je będzie „dorobić”?
Czy dostarczone oprogramowanie będzie rozwijane i uaktualniane w przyszłości?

Często jako „system cms” klient otrzymuje zestaw indywidualnie napisanych skryptów – czyli rozwiązanie „szyte na miarę” – problem pojawia się jednak w przypadku nieuniknione aktualizacji platformy systemowej w ramach której działa dostarczone oprogramowanie (dotyczy to wynajętego hostingu oraz własnego serwera). Podobnie jest również, gdy dostarczone oprogramowanie jest modyfikacją darmowego produktu – jest ono często już niemożliwe do zaktualizowania z paczek dostarczonych przez pierwotnego dewelopera – bez poważnych utrudnień przy tego typu operacji.
Jakie są możliwości systemu oprócz edycji treści?
Czy są w nim zawarte narzędzia umożliwiające przygotowanie serwisu przyjaznego użytkownikom i wyszukiwarkom? Czy adresy stron są przyjazne wyszukiwarkom? Czy system generuje mapę witryny dla wyszukiwarek? Czy jest możliwość ekspozycji i kreacji animowanych banerów? Czy aplikacja daje możliwość łatwego stworzenia formularza internetowego? Czy umożliwi wstawianie treści wideo? Czy da możliwość wysyłki newslettera? Czy obsługuje tagi? Sondę? Galerię zdjęć? Jakie są możliwości pracy z ilustracjami? Czy można modyfikować szablony i arkusze stylów? Czy jest wizualny edytor stylów css – wyglądu strony? Czy, w końcu, jeśli te wszystkie opcje są dostępne, to czy nie wymaga instalowania dziesiątek dodatkowych pluginów i czy na pewno nie będą one powodować konfliktów i kłopotów z aktualizacją?

Actualizer CMS stanowi dobre rozwiązanie jeśli zgodzisz się, że twierdząca odpowiedź na powyższe pytania jest istotna. Do współpracy zapraszamy również agencje interaktywne oraz freelancerów.